1 Kasım 2015 Pazar

B.A.P. POWER


Uzun zaman sonra bir blogu olduğunu hatırlayan ben geri döndüm. Bugün yine müzik ana başlığı altında bir konum var. Blog müzik bloguna dönecek bu gidişle. Her neyse bu yazı ikizimle ortak yazımız. Gerçi şarkı da bizim şarkımız diyebileceğimiz nitelikte. Öncelikle şarkı tavşancıkların şarkısı. Atarlı tavşancıklar B.A.P.  Ve güç dolu şarkıları "Power".
Önceliikle Youngjae ve onun zarif, naif sesi. Beni benden aldın be çocuk o sesle. Himchan ve karizması. Gözümden ışıklar çıkıyor. Bu çocuk neden her yerde bu kadar havalı. Liderin kalın sesiyle yaptığı vurucu rap. Yahu çocuk dayak yemişe dönüyorum senin rapinden sonra. Ben rap sevmem bana böyle gelme. Ama rap konusunda hakkını yiyemem iyisin. Zelo' nun salladığını düşündüğüm rapi. Yorum yok. Jongup' un vokali... Yorum yapamıyorum. Beni çok şaşırttı, beklentimin çok üstündeydi. Yahu çocuk sen dansçı değil misin nasıl vokalin bu kadar iyi ya. En azından bu şarkıya çok iyi gitmiş. Ve Daehyun' un sonlara doğru uuuu gibisinden bağırışı. YA ama o kısım çok iyi olmuş. Kareografiyi ifade etmek gerekirse adamların pantolonlarının yırtıldığı bir kareografi, daha ne olsun. Solo dans kısımları da ayrı bir hoş. Mekanlar da hoş.
"Stop."
"We got the power. I got the power."
"Everybody say hate you. One more say hate you."

İkizimle sevmediğimiz insanlara dinletme kararı aldığımız şarkıdır kendileri. "Everybody say hate you. (Herkes senden nefret ettiğini söylüyor.)" İkizim olsa burada "Hah biçız." derdi.Ben de derim ki 'Hey güç bizde tamam mı?'
Meşhur tavşan.

Bu çocuk burada sallıyor, aksine inanmam.

Bahsettiğim Himchan bu değil!

İmha ekibi.

Oksijen ikizim oksijen. :D


Hiç yorum yok :

Yorum Gönder