Tiny Star

10 Haziran 2014 Salı

AUGUST RUSH

August Rush (Kalbini Dinle)
dramatik, müzikal bir film.
2007, ABD yapımı bir filmdir.
yönetmeni Kirsten Sheridan'dır.
29 şubat 2008 tarihinde vizyona girmiştir.
bence çok güzel bir film, konusu muhteşem, filmi izlerken müziği hissediyorsunuz ayrıca çok etkileyici bir filmdi benim için.çok beğendiğim filmlerden biridir ve kesinlikle öneririm.
konusu şöyle

Evan Taylor Newyork Erkek Çocuk Yetimhanesinde büyümüştür. Müziğe yürekten inanmaktadır ve bir gün müzik sayesinde ailesini bulacağına emindir.Evan'ın Annesi ile babası gerçekte evli değillerdir. Annesi bir müzik okulundan mezun olmuş bir çellist babası ise İrlandalı bir Rock yıldızıdır. Çocuk doğmadan önce birbirlerinin izlerini kaybetmişlerdir. Annesi Lyla Novachek'in hamile olduğunu anlayan Lyla'nın babası sürekli onun üzerinde baskı kurmaktadır.Birgün bu baskılardan sıkılan Lyla sinirle yola fırlar ve bir trafik kazası geçirir. Hastanede babasından çocuğun hayatını kaybettiğini öğrenir. Ama aslında Lyla'nın babası Lylanın imzasını taklit etmiş, çocuğu hastaneden kaçırmış ve bir yetimhaneye bırakıp gitmiştir. Lyla'nın çocuktan haberi bile yoktur.. Bir gün Evan annesi ile babasının izini bulmak için yetimhaneden kaçar ve bir kamyoncu onu şehre getirir.ve bu koca şehirde Evan tek başına yolunu bulmaya çalışır.Bu sırada Lyla çocuğunun ölmediğini öğrenir ve o da çocuğunu bulmak için yola koyulur.
Dinleyin. Duyabiliyor musunuz müziği? Ben heryerde duyabiliyorum.Rüzgarda, havada, ışıkta. Müzik her tarafta. Tek yapmanız gereken dinlemek...
EVEN TAYLOR


Hiç yorum yok :

Yorum Gönder